بهترین رنگ مو

استانداردترین رنگ مو های دنیا چه رنگ موهایی هستند

بهترین رنگ مو چه رنگی میباشد ؟

best hair color

امروزه آرایش کردن و زیبایی سازی  امری بدیهی برای تمامی بانوان می باشد به طوری که سرانه استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی در کشور مان ایران بسیار بالا رفته است و تولید لوازم آرایشی را به یک صنعت پولساز تبدیل کرده است . در این مقاله قصد داریم شما را با ویژگی های یک رنگ مو خوب آشنا کنیم .

یکی از محصولاتی که در لوازم آرایشی و بهداشتی بسیار پر کاربرد بوده و تمامی بانوان حداقل سالی یکبار از آن استفاده کردند رنگ مو می باشد کاربردهای مختلفی دارد افراد با سن بالا از این محصول استفاده می‌کنند تا با پوشاندن موهای سفید به جوانسازی خود کمک کنند و جوانتر ها نیز برای ایجاد تنوع و زیبایی از این محصول استفاده می کنند از این رو انتخاب رنگ موی مناسب می‌تواند بسیار حائز اهمیت باشد شما اگر از رنگ موی مناسب استفاده کنید علاوه بر اینکه زیبایی خود را کاهش داده اید ممکن است تاثیراتی بر روی سلامت موی شما داشته باشد از این رو ما در این مقاله قصد داریم که به معرفی یک رنگ موی مناسب برای شما بپردازیم.

 

معرفی بهترین رنگ مو
Introducing the best hair colors What are the features of a good hair color

 

ویژگی های یک رنگ موی خوب :

یکی از ویژگی های اصلی که بهترین رنگ موی مناسب باید داشته باشد این است که محلول رنگ مو به اضافه اکسیدان در فرد ایجاد حساسیت نکند و برای امتحان این موضوع باید این محلول را در بازو یا پشت گوش گذاشته و حدود ۴۸ ساعت صبر کنیم و اگر نشانه‌هایی از سوزش خارش و قرمزی در این نواحی ایجاد نشد می فهمیم که پوست ما به این نوع رنگ مو حساسیت ندارد و می‌توانیم از آن استفاده کنیم.
از دیگر ویژگی هایی که رنگ موی مناسب باید داشته باشد این است که به رنگ اصلی موهای ما بخورد به گونه‌ای که اگر ما از این رنگ مو استفاده کنیم جلوه غیرطبیعی به موی ما ندهد زیرا در این صورت نه تنها به زیبایی موی خود کمک نکرده‌ایم بلکه آن را از طبیعی بودن درآورده و جلوی ناخوشایندی دارد.

باید حواسمان باشد که رنگ مویی که انتخاب میکنیم و متناسب با چهره است اولین چیزی که در کنار رنگ مو به نظر می آید رنگ پوست صورت ما می باشد این امر با تجربه و استفاده از رنگ مو های متعدد به دست می آید یا با مطالعه درباره رنگ پوست خود و اینکه چه رنگی می تواند به این رنگ پوست بیاید.

 

معرفی بهترین رنگ موی دنیا

نکته دیگری که باید به آن توجه کنیم این است که در انتخاب بهترین رنگ مو باید به ترکیب و فرمولاسیون آن توجه کنیم و تعدادی رنگ مو در بازار وجود دارد که فاقد آمونیاک است و این باعث می شود که ضرر استفاده از رنگ مو در افراد حساس و حتی افراد باردار کاهش یابد

دقت کنید که رنگ مو را تنها با توجه به رنگ روی جعبه انتخاب نکنید که ممکن است این رنگها برای ما گول زننده باشد و برای جلب مشتری بر روی جعبه ایجاد شده باشد برای اطمینان از رنگ مویی که انتخاب می کنید باید شماره آن را بدانیم و بدانیم که این شماره رنگ مو برای ما چه رنگی تحویل می دهد . رنگ مویی که ما انتخاب می کنیم باید پوشانندگی کاملی بر روی موهای ما داشته باشد برای اینکه موهای ما دو رنگ نشود همچنین موهای سفید در میان مو های شده خود را نشان ندهد

hesammoazzami13755731
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.